Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Dezenfeksiyon, herhangi bir yüzeyde bulunan hastalık yapıcı mikropların yok edilmesi işlemidir. Dezenfeksiyonun amacı steril ve hijyenik ortam yaratmaktır. Gıda ve sağlık sektöründe HACCP ve GMP’ ye göre hijyenin önemi vurgulanmaktadır.

Sağlıklı ve güvenilir gıda üretebilmek ve tüketebilmek için hijyen kurallarına uyulmalı, mikropların yayılması ve bulaşmasını önlemek için tedbir ve önlemler alınmalıdır. Bu tedbirlerin başında dezenfektan kullanımı, ayak havuzları ve hijyenik paspasların üretim alanına yerleştirilmesi gelmektedir.

Gıda sektörü başta olmak üzere, tekstil, kimya, ambalaj, turizm sektörleri, bankalar, restoranlar, tarım ve hayvancılık, entegre işletmelerde firmaların hijyenik çalışma ortamının yaratılması için Unicormed güvencesi ile uzman ve deneyimli kadromuzla dezenfeksiyon işlemi yapmaktayız. Gıda fabrikalarında, kesimhanelerde, otel ve hastanelerde hijyenik ve steril çalışma ortamının yaratılması için, zemin, alet ekipman dezenfeksiyonunda kullanılmak üzere Genel Dezenfektan, el dezenfeksiyonu için El Dezenfektanı veya Dezenfektan İçeren Sıvı Sabunlar ile ortam dezenfeksiyonu için özel bir dezenfektan temin etmekteyiz.

Bunun yanında bone, galoş, sabunluk gibi gerekli hijyenik ürün satışımız da mevcuttur.

Detaylı bilgi ve keşif için